Top

آموزش طراحی سایت

گروه طراحی سایت سیب وب علاوه بر ارائه خدمات طراحی سایت و سئو ، دوره های آموزش حرفه ای و تخصصی طراحی سایت را برگزار می نماید. کلاس های آموزش طراحی سایت توسط کارشناسان و مربیان حرفه ای در این حوزه انجام می پذیرد.

دوره آموزش طراحی سایت

دوره های آموزش طراحی سایت سیب وب تا کنون دانش پژوهان بسیاری را در این با این کسب کار آشنا کرده است. دوره های آموزش طراحی سایت در سیب وب شامل : آموزش طراحی سایت با جوملا ، آموزش طراحی سایت با وردپرس ، آموزش HTML ، آموزش CSS ، آموزش طراحی سایت فروشگاهی ، آموزش زبان های برنامه نویسی PHP  اشاره کرد. یکی دیگر از دوره های آموزشی در حوزه اینترنت ، سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد.  آموزش سئو امروزه برای مدیران وب سایت ها یکی از ضروری ترین نیاز ها می باشد  ، اگر علاقه مندید با سئو و بهینه سازی وب سایت آشنا شوید حتما در دوره های سئوی سیب وب حضور داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی مذکور می توانید با شماره تماس های گروه طراحی سایت سیب وب در ارتباط باشید. کلاس های آموزشی طراحی سایت و سئو در روز های پنجشنبه و جمعه برگزار می شود .

ویژگی های دوره های آموزشی طراحی سایت و سئو :

– کوتاه مدت و بلند مدت – اساتید حرفه ای و مجرب – آشنایی با جدیدترین تکنولوژی های طراحی سایت و سئو – آشنایی با جدیدترین نسخه از سیستم های مدیریت محتوا (جوملا ، وردپرس) – زمان بسیار مناسب و انعطاف پذیر برای افرادی که زمان کمی برای آموزش دارند “برگزاری کلاس در آخر هفته مناسب برای شاغلین” – مناسب برای دانشجویان آی تی و کامپیوتر برای آشنایی با بازار طراحی سایت و سئو شماره تماس دفتر مرکزی برای بخش آموزش در ساعات ۱۵ الی ۱۷